2.El Kalorifer Kazanı Stokerli 60 Binlik

Kalorifer Kazanı Stokerli 60 Binlik

ikinci el sağlam 2 Kış Kullanılmış Kat Kaloriferi. 2.El Kalorifer Kazanı Stokerli 60 Binlik Hiçbir Sorunu Yoktur. Gayet Güzel Çalışmaktadır. Doğalgaza Geçtiğimiz İçin Satıyoruz. 2 Kat İçin Rahatlıkla Kullanılabilir.
Fan kontrollü yanma sistemi ile yakıtın tamamı hava ile temas ettiği için yanmamış kömür oranı çok düşüktür. 2.El Kalorifer Kazanı Stokerli 60 Binlik sağlam sorunsuz ürün
Otomatik yakıt yükleme sistemi ile yakıt yüklemesi alttan helezon vasıtası ile gerçekleştirilirken yanma üstte devam eder, helezon yükleme sisteminin özel tasarımı ile dumanın helezon borusundan bunkere geçişi engellenir ve verimli bir yanma sağlanır.
Aynı zamanda yakıcı hatalarından kaynaklanan eksik veya fazla yükleme olmadığından, yakıt tüketimi azalır.

FİYATI: 5000 TL

2 thoughts on “2.El Kalorifer Kazanı Stokerli 60 Binlik

  1. 2.El Kalorifer Kazanı
    2. eL Olarak; *Otomatik veya Manuel Kalorifer Kazanları SATIYORUZ Kalorifer Kazanı Satılık İkinci El ve Sıfır Kalorifer Kazanı Fiyatları, Aradığınız 2.El ve Yeni sahibinden veya makina satıcıları tarafından satılan

  2. Mrb iyi çalışmalar hayırlı işler trabzondan yazıyorum.
    İkinci el gördüğüm kat kalorifer kazanı fiyatı 5000 TL doğrumu ve her hangi bir sıkıntısı varmı ben sağlık personeliyim almayı düşünüyorum eğer kabül ederseniz 2 taksit şeklinde alabilirim şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.