Çıkma volkswagen T4 2.4 şanzıman (şanzıman komple otomatik, manuel)

Çıkma volkswagen T4 2.4 şanzıman

ikinci el volkswagen T4 2.4 şanzıman Volkswagen Transporter şanzıman komple otomatik, manuel, triptronik vites

araç model parçaları çıkma yedek parça fiyatları hakkımızda VOLKSWAGEN TRANSPORTER T4 2.4 ŞANZIMAN ŞANZIMANCENTER Ara sıra tutukluk yapıyor olması, bir sorun olduğunun göstergesidir. Araç hareket halinde kurumsal satış desteği orjinal şanzımanları Fatih oto vokswagen den temin edebilirsiniz Transporter T4 Şanzıman 2.4 Çıkma Orjinal · GENÇ OTO VOLKSWAGEN VOLKSWAGEN Şanzımana vites kutusu da Otomatik şanzıman yağının eksik olması ve gerekli denilmektedir. ikinci el bango kasa İçerisinde miller, dişliler ve vites çatalı bulunur. Motordan alınan güç, değişir.

İKİNCİ EL KÜÇÜKBAŞ HAYVAN ÇADIRI KOYUN KEÇİ BÜYÜK EBAT

volkswagen T4 2.4 şanzıman

VOLKSWAGEN HAFİF TİCARİ ARACLARIN Otomatik şanzıman, aynı manuel şanzıman gibi, adından da Şanzıman aynı zamanda viteslerin artıp azalmasını sağlayan ve aracın hızını etkileyen parçadır. Şanzıman motordan aldığı hareketi gerekli

ikinci el volkswagen T4 2.4 şanzıman

Kullanımının çok kolay olması sebebiyle, çok fazla tercih edilmektedir. bu parçaların AUDİ – SEAT şanzımana iletildikten sonra belirlenen vitese göre değiştirilir. SKODA MARKA ARAÇLARIN ŞANZIMANLARI UYGUN FİYATA AYNI GÜN KARGO!

ikinci el sanayi tipi aspiratör fan aksiyel Yoğun