İstanbul’da ucuz ikinci el eşyanın yeri burası

yeni açmış olduğumuz sitemizde ikinci el beyaz eşyaların ikinci el mobilyaların satışını gerçekleştireceğiz. özellikle istanbul’da yaşayan müşterilerimize hizmet vermeyi düşünüyoruz.

sitemizde satılmakta olan  ikinci el beyaz eşyaların bütün bakımlarını yaptıktan sonra satışa hazır hale getiriyoruz. satılmakta olan ikinci el buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi ürünlerin çalışmaması gibi bir sorun yoktur kesinlikle çalışır vaziyette sizlere teslim edilmektedir. bizden satın  aldığınız ürünleri evinize götürdüğünüzde anında fişe takıp çalıştırabilirsiniz.

dükkanımızda bulunan eşyaların tamamı sizden satın aldığımız ürünlerdir. sizlerin bizlere sattığı bu ürünlerin genel bakımlarını yaptıktan, bozuk olan parçalarını değiştirdikten sonra web sitelerimize koyarak satmayı hedefliyoruz.

ikinci el ucuz eşya satın almak için yayınlamış olduğumuz ürünleri takip etmenizi, konuyla ilgili detaylı bilgilerek almak için telefon numaralarımızı kullanmanızı önemli rica ediyoruz.

satmış olduğumuz ikinci el ürünlerin bazıları garanti kapsamında olabilir, bazı ürünler garanti dışındadır; garantisi bitmiş ürünlerdir… işte bizler bu ayırımı; yani hangi ürünün garantili olup olmadığını söz konusu ürününü yayınlarken ürün bilgileri, ürün açıklaması kısmında belirteceğiz. ürünü satın alırken dikkat etmeniz gereken ayrıntılardan bir tanesi; ürünün garantisinin var olup olmadığı ve hangi ilde satıldığı bilgileridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.