Neler alıp neler satarız ?

neler alıyoruz ve neler satıyoruz ?

kısaca şöyle açıklayabiliriz; bir evde bulunan her şeyi alıp satıyoruz. (kıyafet hariç) satın aldığımız eşyaların bakımları itina ile yaptıktan sonra müşterilerimize sunuyoruz.

antika eşya, ikinci el beyaz eşyalar, ikinci el mobilyalar, ofis ve büro malzemeleri, ikinci el lokanta eşyası…işte satın aldığımız eşyalardan başlıcaları bunlardır.

eşya satmak için sistem nasıl işliyor ?

diyelim ki evinizde satmak istediğiniz bir koltuk takımı var ya da bir buzdolabını veya çamaşır makineniz satacaksınız… bizleri arıyorsunuz… telefona çıkan yetkilimiz sizden ürünlerin resimlerini whatsapp göndermenizi istiyor. siz satmak istediğiniz eşyaların resimlerini detaylı olarak whatsapp üzerinden bizlere yolluyorsunuz. (whatsapp kullanmayan müşterilerimizin eşyalarını görmek, fiyatlandırmak için verdiği adrese uzman elemanlarımızı yolluyoruz) sizin yolladığınız eşyaları biz konusunda uzman arkadaşlarımız tarafından bir kaç dakika içerisinde fiyatlandırıyoruz. ve fiyat teklifimizi size sunuyoruz. sizden olumlu bir cevap aldığımız taktirde randevulaşıyoruz ve eşyalarınızı satın almak için verdiğiniz adresinize uygun ölçekte araçlarımızla geliyoruz. elemanlarımız evinizden eşyalarınızı arabalarımıza yüklüyor, siz sadece seyrediyor ve hiç bir işe karışmıyorsunuz. iş bittikten sonra ödemeyi peşin yapıp el sıkışarak oradan ayrılıyoruz.

sizinde evinizde satılması gereken eşyalarınız varsa hemen buradan bizleri arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.